Tagurpidi Maja võõrustab suurima rõõmuga ka suuremaid seltskondi!

Ägedaid elamusi saavad nii lasteaia lapsed, kooligrupid, täiskasvanud kui ka väärikas eas külastajad. Igaüks leiab siit midagi lahedat :)

MIDA GRUPPIDELE PAKUME?
Teeme maja lühitutvustuse, räägime selle ehitusloost ning selgitame miks Tagurpidi Majas tekib "merehaiguse tunne". Vastame  küsimustele  ja aitame teha ägedaid fotosid. Lastegruppidele pakume ka vahvaid tagurpidi mänge.

NB! Kui sul on mõni äge "tagurpidi" idee, mida tahaksite oma sõpradega/tiimiga teha, anna meile teada ja viime selle koos ellu :) 

KUI KAUA AEGA TULEB VARUDA?

Tagurpidi Maja külastamiseks ja pildistamiseks kulub grupil 40-50 minutit. 
Korraga mahub majja ca 25 inimest, seepärast jagame suuremad grupid väiksemateks,  ühe grupiga alustame külastust Maja sees, teisega väljast.   

KUI PALJU MAKSAB?
Grupisoodustus hakkab kehtima alates 15 inimesest ning see kehtib vaid broneeritud tellimustele.  
  • Laste grupi hind on 6,50 EUR/laps, täiskasvanu 7,50 EUR   
            Iga 7 lapse/õpilase kohta saab üks saatja Maja külastada tasuta
  • Täiskasvanute grupi hind on 7,50 EUR/in

KUIDAS BRONEERIDA?
Palun kirjuta meile oma soovist paar päeva enne külastust info@tagurpidimaja.ee või helista +372 56 881811 

KUIDAS TOIMUB MAKSMINE?

Külastuse eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  • Kohapeal sularahas või kaardiga – NB! Sujuvama ja kiirema piletimüügi huvides palume piletiraha grupiliikmetelt enne kokku koguda ning tasuda terve grupi eest korraga.
  • Pärast külastust arvega – sel juhul tuleb saata meile enne külastuspäeva garantiikiri (maksja andmetega, allkirjastatud) info@tagurpidimaja.ee

KAS SAAB PARKIDA?
Tagurpidi Maja ees on tasuta parkla. Suured bussid saavad parkida 250m kaugusel ERMi parklas, Maja ees Roosi tänava ääres ja kui mahub, siis ka Tagurpidi Maja parklas

KAS PAKUME TOITLUSTUST?

Kahjuks Tagurpidi Maja ise toitlustust ei paku, küll aga teeb seda meie hea naaber ERM. Meie juures saab osta jäätist :)