KÜLASTAJA MEELESPEA

Turvalisus ja esmaabi

Meie jaoks on väga tähtis, et Tagurpidi Maja külastamine oleks meeldiv ja meeleolukas. Oleme väga suurt rõhku pööranud turvalisusele – maja ehitamisel ja sisustamisel on arvestatud kõiki kehtivaid standardeid ja ohutusnorme. Maja töötajad jälgivad iga päev maja korrasolekut ja ohutust.
Kui märkad midagi ebatavalist või on juhtunud mõni õnnetus, pöördu julgelt meie töötaja poole.

  • Maja sisustamiseks on kasutatud täiesti ehtsaid, kodudes igapäevaselt kasutatavaid asju, mis on kinnitatud nõuetekohaselt ja turvaliselt. Siiski ei väsi me kordamast, et mööbli ja muude esemete küljes rippumine võib lõppeda tõsise õnnetusega ning pole seetõttu lubatud
  • Lahtistest esemetest palume koheselt teada anda Tagurpidi Maja töötajale.
  • Kõrged kontsad ja libeda tallaga jalatsid muudavad majas liikumise ebamugavaks ja ohtlikuks. Palume külastuseks valida libisemiskindla tallaga madalad jalatsid.
  • Tagurpidi Maja on 7-kraadise diagonaalkalde all, mis mõjutab meie tasakaalusüsteemi. Sellest tulenevalt võib  tekkida enesetunde halvenemine. Enne uudistama asumist võta rahulikult aega harjumiseks, vaata aknast välja, seisata. NB! Epilepsia ja/või muude tasakaaluhäirete/haiguste korral, võib tekkida enesetunde halvenemine või haigushoog. Palun informeeri sellest meie töötajaid enne külastust, et koos otsustada külastuse sobivuse üle.  
  • Kui peaks tekkima vajadus meditsiinilise abi järele, pöördu Tagurpidi Maja töötajate poole – Tagurpidi Maja töötajad on läbinud esmaabi koolituse ja oskavad aidata.
  • Suitsetamine, alkoholi ning mõnuainete tarvitamine on Tagurpidi Maja ruumides ja territooriumil keelatud. Samuti ei ole lubatud siseneda alkoholi- ega narkojoobes.
  • Naeratage, Tagurpidi Majas on videovalve! Sinu naeratus võib muuta kellegi päeva :)

Lapsed

Kuni 12-aastased lapsed (k.a) on oodatud Tagurpidi Majja koos täiskasvanud saatjaga. Iga seitsme lapse kohta peaks kaasas olema vähemalt üks täiskasvanu. Tagurpidi Maja ei osuta lapsehoiu teenust.

Kurvastusega peame tõdema, et Tagurpidi Maja ei ole kohandatud liikumiseks lapsevankri, ratastooli või muude abivahenditega. Vajadusel saab vankri jätta administraatorite juurde.

Lemmikloomad

Tagurpidi Maja külastab iga päev palju inimesi ja nende suhtumine lemmikloomadesse on erinev. Seetõttu palume teilt mõistvat suhtumist ja lemmikloomi mitte kaasa võtta.

Kaotatud ja leitud

Tagurpidi Maja ei vastuta külastajate riiete jm esemete (sh parklasse jäetud sõidukite ja nendes olevate esemete) hävimise, kaotsimineku (sh varguse) ja kahjustumise eest.

Infot leitud asjade kohta saab Tagurpidi Maja töötajatelt või meiliaadressil: info@tagurpidimaja.ee. Leitud asju säilitatakse üks kuu. Kui leiad Tagurpidi Majast mõne kaotatud eseme, palume see anda Tagurpidi Maja töötaja kätte.

Piletid

Pileti hind sisaldab maja ühekordset külastust. Ostes Tagurpidi Maja pileti, kinnitad, et oled tutvunud ja nõustud maja kodukorraga.

Makstud tasu tagastatakse külastajale üksnes juhul, kui atraktsiooni kasutamine osutub võimatuks Tagurpidi Majast tuleneva asjaolu tõttu.