Lõuna-Eesti turismiklastri/Visit Tartu poolt välja antud märgisega "siin on covid-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viruse vältimise reegleid.


TAGURPIDI MAJA

Mida teha Tartus perega, lastega, sõpradega, külaliste või kolleegidega? Tahad uusi elamusi ja häid fotosid? Oled jõudnud õigesse kohta! Tagurpidi Maja on põnev ja peadpööritav elamus, kus on see kõik võimalik.

Tagurpidi Maja on sõna otseses mõttes tagurpidi pööratud maja, kus  ülemine korrus on alumine ja alumine korrus ülemine. Diivanid, köögikapid ja kõik muu, mis tavalistes elumajades põrandal paiknevad, on Tagurpidi Majas hoopis laes. Või noh, tegelikult on nad ju põrandal, aga põrand on laeks ja lagi põrandaks.  Maja on ka veidi kaldus, mis paneb proovile meie tasakaalumeele.  Või oled hoopis Sina tagurpidi?   Kõik see tekitab segadust ja ajab naerma.  Tule ja veendu ise, et kõik, mida Sa just lugesid, ongi päriselt tõsi.

Tagurpidi Maja võõrustab heameelega nii suuremaid kui ka väiksemaid gruppe. Kui teid on tulemas 15 või rohkem inimest, siis palume eelnevalt teha broneering andes oma tulekust teada info@tagurpidimaja.ee või tel. (+372) 56881811.


Vaata ka galeriisse, kus on mõned näited selle kohta, milliseid naljakaid ja segadust tekitavaid pilte Sa Tagurpidi Majas teha saad. Ägedate piltide tegemine meeldib meie klientidele kõige rohkem :) 

Kui sul on idee või mõni "tagurpidi" mõte, anna meile teada, sest  püüame kõik lahedad asjad ellu viia. 
Tagurpidi Maja külastuse aeg on umbes 30 minutit. Seejärel saad minna uudistama kõrval asuvat Eesti Rahva Muuseumi ning teisi Tartu vaatamisväärsusi ja põnevaid kohti. Vaata rohkem visittartu.com ja puhkaeestis.ee.

Tule meile külla, saad hea tuju, palju naerda ning mälestuseks ägedad pildid endast ja oma sõpradest Tagurpidi Majas.

Kohtumiseni!